Jako dobra utakmica Luke Šamanića, Austin Spursi ponovno do pobjede

Petar Jenjić • nedjelja, 02.02.2020.

Austin Spursi slavili su na gostovanju kod Texas Legendsa sa 111:102, a ponovno je vrlo dobru utakmicu odigrao Luka Šamanić...

Noćas su u akciji bili i Austin Spursi koji su igrali na gostovanju kod Texas Legendsa te rezultatom 111:102 odnijeli pobjedu.

Druga im je to uzastopna pobjeda, a ukupno 16. ove sezone, uz koju imaju i 12 poraza. Domaćin je nakon ovog susreta pao na omjer 16-14.

Nakon tri četvrtine Texas je bio bolji te je imao 13 poena viška (89:76). Međutim, Spursi su odigrali odličnu posljednju četvrtinu koju su dobili s čak 35:13.

Do pobjede ih je predvodio Drew Eubanks s 29 poena i šest skokova, dok je Luka Šamanić dodao 19 poena (šut iz igre 8/12, slobodna bacanja 2/3), osam skokova, četiri asistencije, tri izgubljene lopte i dvije blokade za 33 minute u igri.

Domaću momčad predvodio je Dakota Mathias s 25 poena, 13 skokova i pet asistencija.