Majer: 'Trudit ću se i dalje svojim igrama zaslužiti mjesto u prvih 11'

gnkdinamo.hr, Petar Jenjić • ponedjeljak, 10.02.2020.

Lovro Majer i Damian Kadzior prokomentirali su pobjedu protiv Gorice, a obojica su istaknula da su zasluženo uzeli sva tri boda...

Dinamo je ipak uspio poraziti Goricu, a nakon utakmice Lovro Majer kazao je da želi igrati što više utakmice te će se truditi da zasluži svoje mjesto među prvih 11.

"Zasluženo smo pobijedili i uzeli tri boda. Gorica je ozbiljan protivnik i dobra ekipa, to pokazuju cijelu sezonu. Nije bilo lako, ali mislim da je pobjeda zaslužena i da smo dobro odigrali. Trudit ću se i dalje svojim igrama zaslužiti mjesto u prvih 11 i cilj i želja su mi igrati što više utakmica. Nažalost, ispali smo iz Kupa i okrenuli se samo prvenstvu. Tu idemo dati sve od sebe i pobijediti sve utakmice do kraja."

Damian Kadzior bio je jedan od junaka Dinama, a nakon utakmice je kazao kako su zasluženo pobijedili te da su pokazali da se mogu vratiti u drugom poluvremenu.

"Sretni smo zbog nove pobjede. Bilo je teško, mislim da u prvom dijelu nismo igrali onako kako smo željeli. Gorica se dosta zatvorila i stajala usko, pripremili su se dobro za ovu utakmicu. Pokušavali smo ih probiti, a u drugom dijelu smo igrali više po stranama i stvorili više situacija. Prvi gol postigli smo nakon kornera, dosta smo to i pripremali. Bitno je da smo poveli 1:0 i tako malo otvorili utakmicu. Drago mi je zbog asistencije Moharramija i mog pogotka. Na kraju smo zasluženo pobijedili. Drago nam je što smo nakon utakmice u Rijeci pokazali dobru igru i da se možemo vratiti u drugom poluvremenu."