Bivši napadač Slaven Belupa i Hajduka zabio i drugo kolo zaredom

Petar Jenjić • nedjelja, 16.02.2020.

Bivši igrač Hajduka Mirko Ivanovski zabio je novi pogodak u prvenstvu Mađarske. Makedonac se tako drugo uzastopno kolo upisao u strijelce...

Makedonski napadač Mirko Ivanovski nije se proslavio za vrijeme boravka u redovima Hajduka. Ipak, čini se da ga u mađarskom Diosgyoru ide jako dobro jer je zabio još jednom, drugo kolo zaredom.

Ivanovski je bio strijelac u pobjedu spomenute momčadi protiv Paksa s 2:0, u sklopu 21. kola mađarskog prvenstva. Zabio je u 28. minuti za vodstvo, a pobjedu je u 78. minuti potvrdio Hasani.

Njegov DVTK trenutno je na šestom mjestu ljestvice s devet pobjeda, dva remija i deset poraza. Na vrhu lige je Ferencvaros s 46 bodova, šest više od MOL Fehervara.

Podsjetimo, Ivanovski je u Hajduk stigao iz Slaven Belupa. U dresu Koprivničana igrao je dvije godine, a prije toga igrao je za Boluspor, Videoton, Cluj, Astru, Arku Gdyniju, prašku Slaviju i Pelister Bitolu.