Hrvatska U-19 reprezentacija u drugom susretu remizirala s Austrijom

Mihaela Bradovski, hns.family • petak, 21.02.2020.

Izabranici Josipa Šimunića odradili su i drugu prijateljsku utakmicu protiv vršnjaka iz Austrije, a nakon visoke pobjede dan ranije, ovaj put morali su se zadovoljiti remijem...

Drugi ovotjedni prijateljski okršaj nacionalnih selekcija Hrvatske i Austrije za uzrast do 19 godina završio je bez pobjednika.

Nakon uvjerljive pobjede (4:0) u prvom susretu, odigranom u utorak u Medulinu, hrvatska reprezentacija do 19 godina u Poreču je s istim suparnikom odigrala neriješenih 1:1.

Vodstvo je izabranicima Josipa Šimunića osigurao kapetan Zdunić nakon 14 minuta igre, a za izjednačenje je pogodio Tauchhammer u 70. minuti utakmice.

Hrvatsku U-19 krajem ožujka očekuju susreti Elitnog kola kvalifikacija za Europsko prvenstvo, protiv Turske, Portugala i Slovačke.