Kvalifikanti porazili Pavića i Soaresa na startu Dubaija

Petar Jenjić • ponedjeljak, 24.02.2020.

Na startu ATP turnira u Dubaiju poraz je upisao Mate Pavić koji igra u paru s Brunom Soaresom. Bolji su u dva seta bili Henri Kontinen i Jan-Lennard Struff...

Početak ATP turnira u Dubaiju nije bio dobar za Matu Pavića koji je nakon osvajanja turnira u Montpellieru, upisao treći poraz u četvrtom meču. Danas je igrao s Brazilcem Brunom Soaresom.

Do pobjede protiv hrvatsko-brazilske kombinacije stigli su Henri Kontinen i Jan-Lennard Struff koji su morali igrati i kvalifikacije. Nakon sat i 38 minuta igre slavili su s dva puta po 7:6.

Pavić i Soares bolje su krenuli u meč te su poveli s 2:0, međutim, na isti način njihovi protivnici odmah uzvraćaju. Rezultat se nije mijenjao do tie-breaka gdje su Kontinen i Struff izgubili samo dva poena.

U drugom setu vidjeli smo svega jednu neiskorištenu break šansu pa je 13. igra bila najidealnije riješenje. I drugi puta u meču Pavić i Soares ostali su prekratki te su morali priznati poraz.