Paok bolji od Olympiakosa u Kupu, eurogol Mišića

Jan Šneler • srijeda, 04.03.2020.

U prvom susretu polufinala Kupa Grčke, Paok je na svom terenu bio bolji od Olympiakosa, a prekrasan pogodak za domaće postigao je Josip Mišić...

U fantastičnoj utakmici polufinala Kupa Grčke, Paok je napravio preokret protiv Olympiakosa i uspio doći do slavlja. Gosti su već nakon osam minuta vodili s dva pogotka razlike, no Paok se vrlo brzo probudio i uspio odvesti susret u željenom smjeru.

Igrala se 12. minuta, rezultat je bio 1:2, a Josip Mišić je donio Paoku izjednačenje Nakon gužve u šesnaestercu i odbijanja, lopta dolazi do hrvatskog nogometaša koji s vrha šesnaesterca isprve tuče i neobranjivo pogađa za 2:2. To je ujedno 25-godišnjem veznjaku prvi pogodak u Kupu i šesti ukupno ove sezone. Mišić je odigrao cijeli susret, a osim pogotka upisao je i žuti karton.