Karlo Bručić potvrdio prvu ovosezonsku pobjedu Dinama

Branimir Korać • subota, 04.04.2020.

Bjelorusi se i dalje ne daju i nastavljaju s odigravanjem prvenstvenih susreta. Ušli su u treće kolo, a Dinamo iz Minska stigao je do prve pobjede...

Nakon dva poraza na startu, Dinamo iz Minska napokon je stigao do pobjede. Ulazak u sezonu je daleko od očekivanog, prva pobjeda upisana je tek u trećem kolu i to protiv Torpeda s 2:0.

Nije to bila utakmica s puno prilika, ali ipak su viđena dva pogotka i to oba u prvom poluvremenu kada je domaćin riješio pitanje pobjednika.

Sredinom prvog poluvremena domaćin je stigao do vodstva golom Vladislava Klimoviča, a prednost Dinama povećao je Karlo Bručić, hrvatski internacionalac, u 43. minuti. Nakon ubačaja iz kornera Dominik Dinga glavom je skrenuo loptu, a Bručić iz blizine zabio za 2:0.

Hrvatski internacionalac odigrao je cijelu utakmicu.