Tomislav Kiš upisao prve minute u dresu Seongnama, već drugi remi njegove momčadi

Branimir Korać • subota, 23.05.2020.

U Južnoj Koreji odigrava se treće kolo, a prve minute otkako je preselio u tamošnju ligu upisao je Tomislav Kiš. Njegov Seongnam gostovao je kod Gangwona i remizirao 1:1...

Nakon što u prva dva kola nije dobio priliku te je oba susreta odgledao s klupe, Tomislav Kiš zaigrao je u trećem kolu i tako debitirao u dresu Seongnama.

Njegova momčad remizirala je kod Gangwona 1:1 i to joj je već drugi remi ove sezone. Nakon startne pobjede kod Gwangjua 2:0, u drugom kolu također je ubilježio remi i to protiv Incheona bez pogodaka.

U susretu trećeg kola Gangwon je poveo već unutar prvih 20 minuta pogotkom Ko Moo-Yeola, pojačanja iz Jeonbuka kojem je ovo prvijenac u dresu Gangwona.

Gosti su poravnali u 57. minuti preko Kwon Soon-Hyunga kojem je to također prvijenac nakon što je ove godine stigao iz Jejua.

Kiš je ušao u igru u 73. minuti umjesto Yang Dong-Hyena, ali pogodaka više nije bilo.