Zoran Lesjak zaokružio priču u Kaposvaru za težak poraz domaćeg fenjeraša

Mihaela Bradovski • petak, 29.05.2020.

Mađari ovog vikenda igraju susrete 26. kola, a posljednjeplasirani Kaposvar na svom stadionu ugostio je ZTE i upisao ružan poraz 6:0...

Kaposvar nastavlja s lošim, a ZTE s odličnim nastupima. U 26. kolu uvjerljivo posljednjeplasirana momčad mađarskog prvenstva ugostila je Zalaegerszeg i teško stradala.

Ovo je prvi susret u Mađarskoj koji je odigran uz prisustvo navijača još od ožujka, oni su bili raštrkani po tribinama i popunjavali svaku četvrtu sjedalicu i iz perspektive domaćina nisu imali što za vidjeti.

ZTE je ovom pobjedom pobjegao iz najugroženijeg dijela, a sve je riješio već u prvom poluvremenu.

Po dva gola postigli su András Radó i Lukács Bőle dok je jedan dodao Dávid Barczi koji je nešto kasnije napustio igru zbog ozljede.

Točku na i stavo je hrvatski internacionalac Zoran Lesjak koji je bio strijelac u 52. minuti.

Lesjak je odigrao cijelu utakmicu dok je Matija Katanec igru napustio u 57. minuti kada ga je zamijenio Dávid Bobál. Stjepan Oštrek u igru je ušao dese minuta kasnije umjesto Nikole Mitrovića.

Kod domaćina Dinko Trebotić igrao je do 83. minute kada ga je zamijenio Aurél Farkas, a Antun Palić nije ulazio u igru.