Zwolinski vratio Lechiju u utakmicu, ali Maloča pomogao gostima autogolom

Branimir Korać • utorak, 09.06.2020.

U 29. kolu poljskog prvenstva Lechia je ugostila Cracoviju i upisala poraz 3:1. Gosti su tako prekinuli dugački niz poraza, a prema pobjedi ih je usmjerio Mario Maloča autogolom...

Poljaci odrađuju susrete 29. kola, a Lechia ga neće pamtiti po dobrome. S dosta nade ušla je u susret protiv Cracovije, tom pobjedom skočila bi do četvrte pozicije, ali na kraju je odigrala loše i izgubila 3:1.

Pelle van Amersfoort donio je prednost Cracoviji na odmoru, no vrlo brzo u drugom dijelu domaćin se prvo vratio u utakmicu pa onda u zaostatak.

Bivši napadač Gorice Lukasz Zwolinski lijepo je glavom pogodio za poravnanje u 46. minuti, ali šest minuta kasnije nespretno je u svom kaznenom prostoru reagirao Mario Maloča koji je uklizao na loptu i poslao je u svoju mrežu.

Cracovia se tako eksresno vratila u prednost i u završnici susreta novim golom potvrdila pobjedu 3:1.

U ovaj susret gosti su ušli s čak šest uzastopnih poraza, ali uspjeli su uz pomoć domaćina doći do pobjede.