Marko Dugandžić novim golom poveo Botosani do važne gostujuće pobjede

Mihaela Bradovski • petak, 26.06.2020.

Bivši napadač Osijeka Marko Dugandžić igra sjajno u Rumunjskoj. I u petom kolu Lige za prvaka bio je strijelac, a njegov Botosani upisao je pobjedu protiv Gaz Metana...

Odlazak u Rumunjsku pokazao se kao pun pogodak za Marka Dugandžića. Dugandžić se odlično snašao u Botosaniju gdje je vrlo često strijelac, a svoju momčad predvodio je i u pobjedi 2:0 kod Gaz Metana.

Već u 15. minuti doveo je Botosani u vodstvo. Ofosu je ubacio povratnu loptu na nekih 7-8 metara gdje Dugandžić ostaje sam i puca iz prve tze zabija.

Novi problemi za domaćina stigli su 15 minuta prije odlaska na odmor kada ostaju zbog ozljede bez Sergiua Busa zbog ozljede, a pet minuta kasnije Botosani odlazi na 2:0. Ovaj put zabio je Francuz Hamidou Keyta koji podiže prednost.