Matej Jonjić autogolom pogurao Nagoyu do pobjede u Osaki

Branimir Korać • nedjelja, 12.07.2020.

Japanci su odradili susrete četvrtog kola, a Matej Jonjić upisao je domaći poraz s Cerezo Osakom 2:0 protiv Nagoye, a dao je "doprinos" autogolom u prvom poluvremenu...

Hrvatski internacionalac Matej Jonjić odradio je punu minutažu u porazu Cerezo Osake na svom travnjaku protiv Nagoye.

Cerezo Osaka izgubila je 2:0 i prvi put ove sezone ostala bez pobjede. Iako je domaćin imao inicijativu, Nagoya je bila ubojitija pred golom i stigla je do tri boda.

Nagoya je stigla do vodstva u 38. minuti kada je lopta ubačena iz kornera, buket igrača našao se u skoku pred golom, a Jonjić je nesretno skrenuo loptu u svoju mrežu.

U drugom dijelu gosti su povećali prednost, u 61. minuti Hiroyuki Abe nakon jako loše rakcije i izgubljene lopte na 20 metara Lucasa Mineira, podiže na 2:0.