Hajduk posudio Sahitija Šibeniku, on krenuo pogotkom

Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 20.07.2020.

Mladi veznjak Hajduka Emir Sahiti provest će narednu sezonu na posudbi u Šibeniku. Sahiti je već odradio i jednu prijateljsku utakmicu te postigao pogodak...

Emir Sahiti, mladi albanski reprezentativac, pokušat će se izboriti za minutažu na travnjacima HT Prve lige u dresu novog prvoligaša Šibenika.

Sahiti je u Hajduk došao iz Rabotničkog prije dvije godine, a nastupao je uglavnom za drugu momčad koja se nalazi u Drugoj HNL, a prošle sezone u oba nastupa protiv Šibenika nije igrao.

Sahiti je već odigrao i prvu prijateljsku utakmicu i dresu Šibenika i to protiv Croatije iz Zmijavaca koja je okončana 1:1.

Croatia je vodila golom Todorića, ali upravo Sahiti bio je strijelac pogotka za poravnanje u 84. minuti susreta.

Za Šibenik su u tom susretu igrali Labrović, Bilić, Barišić, Mršulja, Rak, Josipović, Bulat, Prince, Celić, Smokrović, Laća te u drugom poluvremenu Rogić, Bilić, Pandža, Grdić, Pajić, Španja, Ćurić, Celić, Nikola Rak, Sahiti, Jurić.