HT Prva liga, 36. kolo, 24.07.2020, 21:05 h, Gradski stadion Velika Gorica
Suci: Dario Bel (Osijek), Dino Knez (Višnjevac), Ivan Janić (Ilok)

Podjela bodova za kraj sezone u Velikoj Gorici, uvjeti prikladniji vodenim sportovima

Mihaela Bradovski • petak, 24.07.2020.

Bio je to dvoboj za prestiž koji nije nikome ništa donosio, a na kraju možda i bolje tako. Drugo poluvrijeme odigrano je u neregularnim uvjetima stoga srećom ovaj dvoboj nije imao neku veliku rezultatsku važnost...

Gorica i Slaven Belupo završili su sezonu i otišli na odmor. Završili su je s 45 minuta nečeg što nije ličilo na nogomet, ali igrači su taj dio posla odradili s osmjehom, zabavili su se poput djece.

Prvih 45 minuta dok je travnjak još izdržavao pljusak koji se spustio na Veliku Goricu, još se moglo igrati, ali osjetilo se da nema previše naboja i da igrači odrađuju posao.

U tih 45 minuta viđene su tek dvije zanimljive situacije i to atraktivan pokušaj Mudrinskog na jednoj strani te odlična prilika Etoundija na drugoj. U završnici poluvremena kiša je pojačala i bilo je jasno da će u drugom dijelu biti puno teže igrati.

U drugom dijelu uvjeti su bili neregularni. Lopta je na svim dijelovima terena stajala u lokvama s vodom, travnjak je bio potpuno potopljen i tu nogometa više nije bilo.

Bilo je nemoguće očekivati kreiranje ikakvih prilika, uvjeti su bili preteški i sve se svodilo na sporadične pokušaje izvana koji nisu bili opasni.

Ostalo je 0:0, a konačni poredak za obje momčadi bio je poznat još i prije početka susreta.