Dario Župarić s Portland Timbersima došao do polufinala MLS-a

Mihaela Bradovski • nedjelja, 02.08.2020.

Doigravanje u MLS-u došlo je do polufinala nakon što su noćas Portland Timbersi i Minnesota došli do pobjede...

Hrvatska će imati svog predstavnika u polufinalu MLS-a. Portland Timbersi slavili su s 3:1 protiv New York Cityja i tako je Dario Župarić dohvatio polufinale.

Župarić je odradio cijelu utakmicu za Timberse u paru s kongoanskim reprezentativcom Larrysom Mabialom te su zaustavili opasan napad New Yorka.

City je poveo golom Jesusa Medine, ali do odmora je Sebastian Blanco izjednačio.

U nastavku susreta Timbersi su napravili potpuni preokret golovima Diega Valerija i Andyja Pola te će u polufinalu igrati protiv Philadelphije Union koja je s 3:1 bila bolja od Kansas Cityja.

Dok je Župarić odradio cijelu utakmicu, bivši igrač Rijeke Heber kod New Yorka je ušao u 72. minuti.