Varaždin u prijateljskoj utakmici minimalno svladao Slaven Belupo

Sportnet, Mihaela Bradovski • nedjelja, 09.08.2020.

U sklopu priprema za novu sezonu Varaždin je na svom stadionu s 1:0 bio bolji od Slaven Belupa...

Nogometaši Slaven Belupa u prijateljskoj su utakmici na gostovanju u Varaždinu upisali poraz rezultatom 1:0.

U prvom poluvremenu nismo vidjeli golove iako je domaćin nekoliko puta opasno zaprijetio. Najopasniji bili su pokušaji Obregona i Drožđeka, ali mreža gostujuće momčadi ostala je netaknutom. S druge strane pokušao je Etoundi, no loptu je poslao pokraj vratnice.

Domaćin je poveo u 66. minuti kada je Benko poentirao za 1:0. Do kraja utakmice obje su momčadi imale po jednu šansu za postizanje pogotka. Brkovićev udarac obranio je Nevistić, dok Benko nije bio precizan.

Danas će koprivnička momčad igrati novu treningu utakmicu. Na Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš ugostit će Hrvatski dragovoljac s početkom u 18 sati bez prisustva gledatelja.

b>"Nakon posljednjih deset dana koji su bili itekako intenzivni, danas se kod mojih igrača osjetio umor. Sada ćemo se brzo regenerirati, odmoriti fizički i mentalno i krenuti od utorka s pripremama za Osijek", rekao je nakon utakmice trener Tomislav Stipić.