Kreilachova bomba pokrenula preokret Real Salt Lakea kod Rapidsa

Mihaela Bradovski • nedjelja, 23.08.2020.

Nastavljena je MLS sezona koja je tek počela prije globalnog lockdowna zbog pandemije koronavirusa. Real Salt Lake odigrao je svoju šestu utakmicu i u gostima pregazio Colorado Rapidse uz krasan gol Damira Kreilacha...

Real Salt Lake stigao je do druge pobjede u sezoni MLS-a, svladao je u šestom nastupu Colorado Rapidse i to u gostima u Commerce Cityju s 4:1.

Domaćin je vodio do 57. minute kada je Damir Kreilach postigao krasan pogodak koji će konkurirati za gol sezone u MLS-u.

Stvari nisu krenule najbolje da Real Salt Lake koji se našao u zaostatku na odmoru nakon što je Aaron Herrera nesretno uklizavajući poslao loptu u svoju mrežu.

U 57. minuti gosti poravnavaju. Justin Meram krasno se oslobodio čuvara i pronašao Kreilacha koji je krasno opalio s dvadesetak metara i pogodio sam gornji kut.

U nastavku susreta gosti su dovršili preokret i golovima Maikela Changa, Coreyja Bairda i Merama odnio je pobjedu.