Dario Vizinger debitirao golom Red Bull Salzburgu

Branimir Korać • ponedjeljak, 14.09.2020.

Nakon sjajnih igara u Sloveniji, Dario Vizinger napravio je iskorak transferom u austrijski Wolfsberger u čijem je dresu debitirao pogotkom protiv vladara austrijskog nogometa Red Bull Salzburga...

Krenula je nova sezona i u austrijskom prvenstvu, a u prvom kolu branitelj naslova Red Bull Salzburg igrao je protiv Wolfsbergera u gostima i upisao pobjedu.

Salzburg je slavio bez većih problema, a domaćin je od 16. minute igrao s igračem manje i to mu je znatno otežalo posao.

Već u 16. minuti Luka Ločošvili je zaradio izravni crveni karton i stvari su krenule krivim smjerom za domaćina

Da stvar bude još gora, u 21. minuti pomogao je i Eliel Peretz autogolom da bi Patson Daka u 27. minuti povisio na 2:0.

Ništa se dramatično nije promijenilo u drugom poluvremenu. U 82. minuti Sekou Koita povisio je na 3:0 da bi u posljednjim trenucima susretra Dario Vizinger smanjio na 3:1.

Vizingeru je ovo bio debi u dresu Wolfsbergera, a u igru je ušao u 76. minuti. Kod Salzburga je od 61. minute igrao Luka Sučić i sudjelovao kod trećeg pogotka.