Pavić i Soares nastavili sa sjajnim igrama i na zemlji, glatko slavili protiv Dodiga i Polašeka

Branimir Korać • srijeda, 16.09.2020.

Mate Pavić i Bruno Soares nakon osvajanja US Opena odmah su se prebacili na rimsku zemlju i nastavili sa sjajnim nastupima...

Beton, zemlja, Paviću i Soaresu je očito svejedno. Osvojili su US Open i tamo gdje su stali u SAD-u, nastavili su u Rimu. Iza njih je odličan meč prvog kola protiv Ivana Dodiga i Filipa Polašeka koji jednostavno nisu imali šanse.

Prvi set bio je riješen za samo 27 minuta, Dodig i Polašek uzeli su tek jedan fem i to treći u meču, imali su jednu priliku za vratiti izgubljeni servis, ali nisu uspjeli i do kraja seta izgubili su sve gemove.

U drugom setu bolji otpor Dodiga i Polašeka, ali ponovno nisu izdržali. U završnici seta izgubili su servis i vrlo brzo i meč.

U drugom kolu konkurencije parova Pavić i Soares igrat će protiv Gillea i Vliegena.

U drugom kolu su i finalisti US Opena Wesley Koolhof i Nikola Mektić koji su s dva puta po 6:4 bili bolji od Rojera i Tecaua.

Njih pak čekaju Chardy i Martin u borbi za četvrtfinale.