Petar Musa sudjelovao u golijadi Slavije protiv Teplica

Branimir Korać • subota, 19.09.2020.

Nakon neočekivanog remija kod Pardubica, praška Slavia stigla je do sva tri boda na domaćem terenu protiv Teplica. Očekivana pobjeda Slavije, a Teplicama je malo toga polazilo za nogom...

Kiks u Pardubicama gdje je odigrala samo 1:1 je zaboravljen i Slavia je vratila dobro raspoloženje visokim slavljem od 5:1 protiv Teplica. Gosti su rano ostali bez dvojice ozlijeđenih igrača, vrlo brzo i bez jednog isključenog te je Slavia imala jednostavan posao.

Već u drugoj minuti povela je golom Petera Olayinke da bi u 13. na 2:0 povisio Nicolae Stanciu.

Tu su već igru morali napustiti ozlijeđeni Nazarov i Rezniček, a u 20. minuti David Heidenreich povlači Petra Musu kao zadnji igrač na ulasku u 16 metara i zarađuje isključenje.

Sedam minuta kasnije Musa postiže pogodak. Velika pogreška u obrani gostiju, prekratko vraćena lopta je presječena i Musa je uzima te rutinski zabija za 3:0.

U drugom dijelu još su Tomaš Holeš i Ladislav Takacs također zabijali, za goste je smanjio Jakub Mareš s 11 metara i završilo je 5:1.

Musa je igrao do 71. minute kada ga je zamijenio Jan Kuchta.