Filip Ozobić golom u 95. minuti spasio Qarabag od poraza

Mihaela Bradovski • petak, 25.09.2020.

Najjača azerbajdžanska momčad, Qarabag, nije najbolje krenula u novu sezonu, a malo je nedostajalo da u četvrtom kolu upiše poraz koji bi je ostavio vrlo nisko na ljestvici. Ipak Filip Ozobić zabio je u 95. minuti i popravio dojam...

U četvrtom kolu azerbajdžanskog prvenstva Sumqayit je ugostio Qarabag i bio na pragu velike pobjede. Imao je tri boda u rukama sve do duboko u sudačkoj nadoknadi kada su se gosti uspjeli spasiti i upisati remi.

Qarabag je loše otvorio sezonu, ispao je i iz kvalifikacija Lige prvaka, a novi poraz dodatno bi ga uzdrmao. Srećom za Qarabag, duboko u sudačkoj nadoknadi Filip Ozobić zabio je za remi.

Domaćin je početkom drugog poluvremena stigao do dva gola prednosti golovima u razmaku od dvije minute, Iranac Ali Ghorbani i Rus Džamaldin Kodžanijazov pogodili su za 2:0.

Qarabag je brzo odgovorio i smanjio preko Owusua Kwabene, dugo tražio poravnanje i do njega stigao u 95. minuti kada je Filip Ozobić poravnao na 2:2.