Nino Serdarušić bez četvrtfinala turnira u Istanbulu

Mihaela Bradovski • četvrtak, 22.10.2020.

Nino Serdarušić nije uspio proći u četvrtfinale Challengera u Istanbulu. Protivnik mu je bio Amerikanac Mackenzie McDonald koji ga je svladao u dva seta...

Nino Serdarušić završio je s nastupom na Challengeru u Istanbulu. U drugom kolu igrao je protiv 223. igrača svijeta Mackenzieja McDonalda koji je odnio pobjedu u dva seta.

McDonald je za pobjedu trebao sat i 40 minuta, odradio je dobar meč i izborio nastup u četvrtfinalu gdje će igrati protiv Slovaka Martina Kližana koji je također u dva seta bio bolji od Roberta Marcore.

Serdarušić je propustio veliku priliku u prvom setu gdje je kod 3:2 propustio 15:40, isto i kod 6:5 gdje je ujedno imao i dvije set lopte pa na kraju propustio još dvije set lopte u tie-breaku.

Nakon izgubljenog prvog seta, Serdarušić je u drugom izgubio servis u četvrtom gemu i već u sljedećem gemu imao je 0:40 što nije iskoristio te je na kraju izgubio set i meč.

Serdarušić je imao dosta prilika u oba seta, nije ih iskoristio i upisao je poraz.