Borna Gojo zaustavljen u polufinalu turnira u Istanbulu

Mihaela Bradovski • subota, 24.10.2020.

Hrvatski tenisač Borna Gojo nije uspio ući u finale Challengera u Istanbulu. Gojo je u polufinalu poražen od Slovaka Martina Kližana u dva seta...

Borna Gojo nije uspio doći do nove pobjede u Istanbulu, u polufinalu je koban bio Slovak Martin Kližan koji je slavio u dva seta.

Gojo je, podsjećamo, u glavni ždrijeb ušao kroz kvalifikacije, odigrao je jako dobro tijekom cijelog turnira, međutim Kližan je ipak bio uspješniji te prošao u finale.

U prvom setu Gojo se rano dva puta vraćao iz breaka zaostatka, a kod vodstva 3:2 imao je 15:40 i priliku za break. Nije to iskoristio te je pokleknuo kod 4:4 i izgubio set sa 6:4.

U drugom setu Kližan je napravio break kod 2:2, ali Gojo se odmah vratio, međutim kod novog breaka kod 5:5 nije uspio odmah odgovoriti. Kližan je iskoristio drugu meč loptu i prošao u polufinale.