Nastavak sjajnog niza: Tomas i Melnjak do treće uzastopne pobjede

Mihaela Bradovski • nedjelja, 01.11.2020.

Rizespor igra u odličnoj formi u turskom prvenstvu te je stigao do treće uzastopne pobjede. Ona je ostvarena protiv Kayserispora s 1:0...

U sezonu je krenuo s dva poraza pa je nakon toga upisao dva remija, a sada je u nizu od tri pobjede. Stjepan Tomas radi jako dobar posao u Rizesporu, momčad se diže i nakon pobjede protiv Kayserispora stigao je do petog mjesta sa samo tri boda manje od drugoplasiranog Fenerbahčea.

Protiv Kayserispora slavio je 1:0, a jedini pogodak stigao je već u 33. minuti kada je Baiano Fabricio dobro proigrao Loica Remyja, a on s ruba 16 metara mirno poslao loptu u kut.

Kod pobjednika Dario Melnjak odigrao je cijelu utakmicu na lijevom boku gdje je vodio bitku s Aaronom Lennonom i Zoranom Kvržićem. Emir Dilaver također je proveo svih 90 minuta na travnjaku.