Dva gola Ivana Božića za tek treću ovosezonsku pobjedu aktualnog prvaka

Mihaela Bradovski • petak, 06.11.2020.

U prvom susretu 11. kola slovenskog prvenstva Aluminij je teško stradao na gostovanju kod aktualnog prvaka Celja koje je slavilo s 4:0...

Celjani su loše krenuli u novu sezonu, a nakon nove serije lošijih rezultata, napokon su slavili. Na svom travnjaku ugostili su Aluminij i upisali visoku pobjedu 4:0.

Posebno raspoložen bio je hrvatski internacionalac Ivan Božić koji je postigao dva pogotka. U sedmoj minuti prvi put je poslao loptu u mrežu udarcem s 12 metara da bi u šestoj minuti drugog dijela povisio na 2:0 kada je glavom iz blizine poslao loptu u mrežu.

Do kraja susreta Matic Vrbanec i Mićo Kuzmanović postavili su konačnih 4:0.

U domaćem sastavu Božić je igrao do 81. minute kada ga je zamijenio Kuzmanović, a Filip Dangubić ušao je u 81. minuti umjesto Romana Bezjaka.

Kod gostiju cijelu utakmicu odradili su Aljaž Džankić i Roko Prša.