Andora ostaje na samom dnu, Gibraltar vodeći u skupini

Mihaela Bradovski • subota, 14.11.2020.

U Ligi nacija Ligi D odigrana su dva susreta, a u srazovima nogometnih "patuljaka" Malta je upisala pobjedu protiv Andore dok je San Marino remizirao s Gibraltarom...

U skupini 1 Lige D Lige nacija Malta je ugpostila Andoru i upisala pobjedu 3:1. S ova tri boda Malta se odvojila na drugom mjestu, ali i dalje je dva boda iza vodećih Farskih Otoka dok je Andora čvrsto na dnu ljestvice.

U ovom susretu Andora je povela golom Rebesa u trećoj minuti, ali u drugom dijelu Garcia prvo postiže autogol, zatim Degabriele pogađa za preokret da bi Dimech u 93. minuti stavio točku na i.

Gibraltar je vodeća reprezentacikja druge skupine i to nakon što je odigrao 0:0 kod San Marina. San Marino je prvi put u svojoj povijedi spojio dvije utakmice bez poraza, a uspjeh je tim veći jer je San Marino igrao bez isključenog Simoncinija od 46. minute.