Rendulić nakon poraza od Gorice: 'Ispada da nam vjetar ne odgovara, niti jugo niti bura'

Branimir Korać • subota, 21.11.2020.

Šibenik nije uspio na Šubićevcu doći do pobjede protiv Gorice. Vjetar je u prvom poluvremenu pomagao domaćinu, a u drugom poluvremenu Gorici koja je to ipak bolje iskoristila...

Više od mjesec dana Gorica nije imala službene utakmice, ali odmah na povratku nogometu stigla je do pobjede. Na Šubićevcu je slavila s 3:1.

Krunoslav Rendulić nakon susreta nije mogao biti zadovoljan, njegova momčad jednostavno se nije snašla u vim vremenskim uvjetima.

"Čestitke Gorici na zasluženoj pobjedi. Ispada da nam vjetar ne odgovara, niti jugo niti bura. Protiv Osijeka smo izgubili po jugu, a protiv Gorice po buri. Bili smo loši na prekidima, jednostavno nismo bili pravi, izgubili smo puno drugih i ničijih lopti, a kada ti se sve to dogodi, rezultat ne može biti bolji."

Šibenčani će vrlo brzo imati priliku za popravak dojma, za tjedan dana na rasporedu je dvoboj protiv Slaven Belupa, također na Šubićevcu.