Prosinečkom treći poraz u nizu, Tomas ispustio pobjedu u 96. minuti

Branimir Korać • nedjelja, 22.11.2020.

Hrvatski treneri nisu uspjeli doći do pobjede u devetom kolu turskog prvenstva. Robert Prosinečki s Denizlisporom poražen je od Gaziantepa, a Stjepa Tomas s Rizesporom remizirao je kod Hatayspora...

Robert Prosinečki nikako ne može biti zadovoljan početkom mandata na klupi Denizlispora. Novi poraz upisao je na svom terenu protiv Gaziantepa rezultatom 1:0 i ostao je u zoni ispadanja.

Ovo je Denizlisporu treći uzastopni poraz i to još jedan na domaćem travnjaku. Pogodak za pobjedu postigao je Kenan Ozer već u 25. minuti susreta.

Uspješniji je bio Stjepan Tomas s Rizesporom koji je odigrao 2:2 u gostima kod Hatayspora. Imao je Rizespor pobjedu u džepu, ali primio je gol u posljednjim sekundama susreta.

Gosti su dva puta vodili, prvi put poveli su u 12. minuti autogolom Mamea Dioufa da bi do poluvremena Rayane Aabid izjednačio.

U drugom dijelu gosti ponovno dolaze do vodstva u 64. minuti preko Boldrina međutim u 96. minuti Boupendza zabija za 2:2 i donosi Hataysporu bod.