Marin Tomasov strijelac u pobjedi Astane za prekid niza poraza

Branimir Korać • utorak, 24.11.2020.

U 20. kolu kazahstanskog prvenstva Astana je ugostila Kaisar te upisala pobjedu 3:1 kojom je ujedno prekinula niz od tri uzastopna poraza...

Astana nema briljantnu sezonu, neće osvojiti titulu prvaka, a u zadnje vrijeme nanizala je tri poraza te je u 20. kolu tražila prekid tog niza. Uspjela je, na svom stadionu svladala je Kaisar s 3:1.

Nakon samo jednog gola postignutog u zadnja tri kola, sada je zabila tri gola te zasjela na treću poziciju koju će najvjerojatnije i zadržati do kraja sezone.

Marin Tomasov doveo je Astanu u vodstvo u 25. minuti, a poravnao je pet minuta kasnije Maksim Fedin.

U drugom dijelu domaćin je stigao do još dva pogotka, a oba je zabio Cipranin Pieros Sotiriou.

Tomasov je igrao do 75. minute kada ga je zamijenio Didar Žalmukan. Na drugoj strani Ivan Graf igrao je do 67. minute.