Tomasov Rizespor tri kola bez pobjede, Melnjaku asistencija, VAR 'ukrao' Dilaveru pogodak za bod

Mihaela Bradovski • nedjelja, 06.12.2020.

U 11. kolu turskog prvenstva Rizespor je gostovao kod Karagumruka i upisao poraz 2:1. Ovo mu je treća uzastopna utakmica bez pobjede, a asistent kod jedinog gola bio je Dario Melnjak...

Novak u najvišem rangu turskog prvenstva, Karagumruk, nastavlja s odličnim rezultatima te je stigao do četvrte pobjede i skoka na peto mjesto. Nova pobjeda upisana je na domaćem terenu protiv Rizespora kojeg trenira Stjepan Tomas.

Rizespor je tako već tri kola bez pobjede, ovo mu je drugi poraz u nizu čemu je pridružio i jedan remi.

Na ovom gostovanju u 15. minuti ušao je u rezultatski minus golom senegalskog veznjaka Alassanea Ndaa, ali pet minuta kasnije gosti poravnavaju. Dario Melnjak odlično je ubacio, a Yassine Meriah iz blizine šalje loptu u mrežu.

Međutim kratko su gosti bili "unutra", u 25. minuti Ndao još jednom zabija i odvoji Karagumruk do novog vodstva koje je zadržao do kraja susreta.

U sudačkoj nadoknadi susreta, Emir Dilaver pogodio je iskosa za činilo se 2:2, ali nakon intervencije VAR-a gol nije priznat.

Dario Melnjak odradio je cijelu utakmicu u gostujućim redovima.

RTLplay donosi biografsku dramu o nogometnom geniju Diegu Maradoni.