Ivo Karlović poražen u dva seta u drugom kolu u Delray Beachu

Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 11.01.2021.

Ivo Karlović nije izborio prolaz u četvrtfinale turnira u Delray Beachu. Svladao ga je Ekvadorac Roberto Quiroz u dva seta...

Ivo Karlović zaustavljen je u drugom kolu turnira u Delray Beachu. Karlović je za protivnika imao Ekvadorca Roberta Quiroza, inače renomeom dosta slabijeg igrača od Pabla Andujara kojeg je svladao u prvom kolu, ali Karlović je ovdje mpokleknuo i to u dva seta.

Razinu igre iz prvog kola nije zadržao, na reternu nije imao šanse dok je s druge strane u svakom setu izgubio gubio svoj servis.

Ključno je bilo razdoblje od sredine prvog seta i početka drugog. Nakon što je Karlović poveo s 2:1, izgubio je čak sedam gemova zaredom i našao se u problemima.

Dok je Quiroz pronalazio način za doći do breakova, Karlović je protiv servisa osvojio u cijelom meču samo pet poena i nije niti jednom zaprijetio break loptom.

U konačnici Ekvadorac je trebao samo sat vremena za pobjedu i prolazak u četvrtfinale gdje će igrati protiv četvrtog nositelja Huberta Hurkacza.