Udinese upisao novi poraz, Torino i Spezia bez pogodaka

Matej Kačan • subota, 16.01.2021.

U posljednja dva susreta subote u Serie A su igrale ekipe iz sredine i dna ljestvice, a od poraza od Spezije se dobro oporavila Sampdoria koja je svladala Uidnese...

Nastavlja se sad već vrlo dugi niz bez pobjede za Udinese. Nakon poraza od Sampdorije, Udinese broji četiri poraza u posljednjih pet susreta i potonuo je sve do 15. mjesta na tablici, dok je Sampdoria dobro nadoknadila poraz od Spezije te se popela na 10. mjesto.

Mirovale su mreže do 55. minute kad je za Udinese pogodio Rodrigo De Paul, ali onda slijedi preokret domaćina. Sampdoria je dobila penal koji je hladnom "Panenkom" izveo Antonio Candreva. Preokret je kompletirao Torregrossa u 81. minuti.

U ranijem susretu dana je Spezia rano protiv Torina ostala s igračem manje nakon što je Vignali dobio crveni karton, ali je izdržala do kraja s 0:0. Martin Erlić je u igru ušao u 87. minuti.