Ćorić održao lekciju Kyrgiosu pa izgubio od Evansa

Mihaela Bradovski • petak, 05.02.2021.

Borna Ćorić imao je dvostruki program noćas u Melbourneu. Na Murray River Openu prvo je svladao Nicka Kyrgiosa, a zatim je poražen od Daniela Evansa...

Borna Ćorić zaustavljen je u četvrtfinalu Murray River Opena. Borna je odigrao dobar meč u osmini finala i svladao Nicka Kyrgiosa sa 6:3, 6:4, ali u četvrtfinalu je poražen od Daniela Evansa s tijesnih 7:5, 7:6.

Protiv Kyrgiosa je očekivao možda i teži meč, ali Australac je bio indisponiran i upisao je poraz. Borna je odradio jako dobar posao, Kyrgiosu nije dopustio nijednu break loptu te je za nešto više od sat vremena izbporio prolaz.

U četvrtfinalu je bilo dosta teže i tu Borna nije izašao kao pobjednik. Daniel Evans je prošao dalje nakon što je jednako kao i Borna imao dvostruki program. Evans je ranije svladao Girona, a zatim i Ćorića.

U prvom setu Borna je propustio 15:40 kod 4:3 pa u završnici seta izgubio servis i set sa 7:5. U drugom setu Borna je propustio set loptu kod 5:4, zatim otišao u tie-break pa upisao poraz 7:1.