Duje Ajduković i Nino Serdarušić zaustavljeni već na startu u St. Peterburgu

Branimir Korać • ponedjeljak, 01.03.2021.

Hrvatski predstavnici na Challengeru u St. Peterburgu, Duje Ajduković i Nino Serdarušić, zaustavljeni su već na prvoj prepreci...

Loš početak turnir u St. Peterburgu za hrvatske predstavnike. Nino Serdarušić i Duje Ajduković odmah su eliminirani.

Serdarušić je igrao protiv šestog nositelja Alekseja Vatutina koji je za sat i 40 minuta slavio u tri seta. U odlučujućem trećem setu Serdarušić je potpuno pao i to razdovlj izgubio s čistih 6:0.

Vatutin mu je tako uzvratio za prošlogodišnji poraz u Istanbulu također u tri seta, a to je ujedno i zadnja Serdarušićeva pobjeda.

Duje Ajduković poražen je u tri seta od 1018. igrača svijeta, Dominica Strickera, no taj plasman može zavarati, Stricker je prošlogodišnji osvajač juniorskog Roland-Garrosa i velika švicarska nada.