Antonio Perošević strijelac u prolazu Ujpesta u polufinale Kupa

Branimir Korać • srijeda, 10.03.2021.

Bivši napadač Osijeka Antonio Perošević spasio je Ujpest od ispadanja iz Kupa te mu je pomogao u prolasku u polufinale...

Ujpest je prošao u polufinale Kupa pobjedom na penale protiv Mezokovesda. Nakon 120 minuta igre na semaforu je stajalo 1:1, a važnu ulogu u prolazu imao je Antonio Perošević.

Mezokovesd je poveo u 32. minuti golom Vadnaija i vodio je sve do 73. minute kada Perošević, koji je ušao u igru četiri minute ranije, zabija za 1:1.

U produžecima pogodaka nije bilo, uslijedili su penali gdje je Perošević pucao u prvoj seriji i pogodio. Za Mezokovesd promašili su samo bivši HNL-ovci, Jakub Vojtuš koji je s velikom pompom došao na posudbu iz Intera u Zagreb, te bivši igrač Hajduka Dino Beširović.

Osim Peroševića, na travnjaku je bio i Matija Katanec i to na suprotnoj strani, a odradio je cijelu utakmicu.