Tereza Mrdeža u dva seta svladala Tenu Lukas na startu u Bellinzoni

Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 05.04.2021.

U prvom kolu turnira u Bellinzoni sastale su se hrvatske tenisačice Tereza Mrdeža i Tena Lukas, a Mrdeža je bila uspješnija u dva seta...

Na velikom ITF turniru u Bellinzoni odmah u prvom kolu sastale su se Tereza Mrdeža i Tena Lukas. Mrdeža je odnijela pobjedu u dva seta sa 6:3, 6:4.

Mrdeža je do pobjede došla za nešto više od sat i pol igre iako je u oba seta Lukas bila ta koja je prva dolazila do break prilika.

Tako je Lukas u prvom setu u prva dva gema oduzimala servis Mrdeži, ali tu je staka i Mrdeža s četiri vezana gema dolatzi do 5:2 i ubrzo uzima set sa 6:3.

U drugom setu Lukas je povela s 4:2 i slično kao i u prvom, izgubila četiri gema zaredom, samo što je to ovdje značilo i gubitak meča.