Braća Sabanov pobjednici u konkurenciji parova u Beogradu

Branimir Korać • subota, 24.04.2021.

Sjajne vijesti dolaze s ATP turnira u Beogradu! Braća Matej i Ivan Sabanov osvojili su tamošnji turnir u konkurenciji parova finalnom pobjedom protiv Ariela Behara i Gonzala Escobara...

Ivan i Matej Sabanov seavršen tjedan u Beogradu zaokružili su prvom ATP tirulom u karijeri. U finalu su svladali Ariela Behara i Gonzala Escobala u dva seta.

Sabanovi su osvojili turnir bez ijednog izgubljenog seta i tako su stigli do, bez dvojbe, daleko najvećeg uspjeha u karijeri.

U finalu su odmah pokazali kako su koncentrirani i da nema mjesta nervozi te su uzeli prvi set sa 6:3 breakom u četvrtom gemu.

U drugom setu nije bilo breakova do 5:5 kada hrvatska kombinacija dolazi do prednosti. Ipak na servisu za meč ruka se skratila i otišlo se u tie-break. Tamo su Behar i Gonzalez poveli s 5:2, ali nakon toga izgubili su pet poena zaredom i upisali poraz.

Sjajan tjedan i sjajan nastup za hrvatske tenisače koji pokazuju kako Hrvatska ima još jedan vrlo kvalitetan par.