Nino Serdarušić novom pobjedom do četvrtfinala turnira u Rimu

Mihaela Bradovski • četvrtak, 29.04.2021.

Nino Serdarušić nastavio je niz pobjeda u Rimu gdje je došao do četvrtfinala. U drugom kolu je u tri seta svladao Talijana Roberta Marcoru...

Dobre vijesti dolaze s Challengera u Rimu. Nino Serdarušić prošao je u četvrtfinale svladavši Roberta Marcoru u dva seta i to kao jedini kvalifikant koji je otišao tako daleko.

Protiv Marcore je mogao i bez izgubljenog seta, taj prvi set izgubio je zbog pada koncentracije u završnici nakon što je napravio break i poveo s 4:2. Umjesto da nastavi u istom ritmu, dopustio je Talijanu četiri gema u nizu i predao mu je set.

U drugom setu apsolutna dominacija Serdarušića koji je ispustio samo jedan gem da bi u trećem setu uzeo break odmah u prvom gemu i do kraja meča nije ispuštao svoj servis. Imao je Marcora priliku u šestom gemu kada je skupio čak pet break lopti, ali nije ih znao i iskoristiti.

U četvrtfinalu Serdarušić će igrati protiv boljeg iz meča između Cema Ilkela i Lorenza Giustina.