Brentford izbacio Bournemouth i stigao na korak do Premier lige

Branimir Korać • subota, 22.05.2021.

Brentford je u uzvratio doigravanja za Premier ligu nadoknadio zaostatak s gostovanja kod Bournemoutha i ušao je u finale doigravanja...

Prošle sezone nije uspio, u finalu doigravanja poražen je od Fulhama u produžetku, a novi pokušaj ulaska u Premier ligu imat će ove sezone. U polufinalu doigravanja izbacio je Bournemouth te čeka boljeg iz susreta između Swanseaja i Barnsleyja.

Prvi susret završio je pobjedom Bournemoutha 1:0, a u uzvratu je Brentford bio bolji s 3:1.

Počelo je šokantno za domaćina koji se našao u minusu već u petoj minuti kada je Danjuma doveo goste u vodstvo, međutim uspio se Brentford oporaviti do poluvremena.

U 16. minuti Toney je izjednačio da bi u 28. minuti gosti ostali bez isključenog Mephama što je olakšalo posao Brentfordu.

U drugom dijelu su Janelt i Forss zabili za 3:1, u zadnjim trenucima gosti su pritisnuli, ali nisu uspjeli doći do pogotka.