Jakov Filipović s BATE Borisovom osvojio Kup Bjelorusije

Mihaela Bradovski • nedjelja, 23.05.2021.

BATE Borisov pobjednik je Bjeloruskog kupa. BATE je u finalu s 2:1 bio bolji od Isloča te je tako peti put osvojio ovaj trofej...

Tek peti put u svojoj povijesti BATE Borisov osvojio je Kup Bjelorusije. BATE je čak 15 puta bio prvak od 1999. godine, ali u Kupu nije bio tako uspješan.

Ovaj put otišao je do kraja i u finalu svladao Isloč s 2:1 u izjednačenom susretu koji je jednako tako mogao i drugačije završiti.

Na odmoru je BATE imao prednost zahvaljujući golu Stanislava Draguna, no početkom drugog dijela Dmitri Komarovski poravnava na 1:1.

Sve do 77. minute na semaforu je stajalo 1:1, a onda Pavel Rybak pogađa za pobjedu.

Jakov Filipović odradio je svih 90 minuta.