Lokomotiva s igračem manje u završnici poražena od Club Bruggea

Branimir Korać • četvrtak, 01.07.2021.

Lokomotiva je odradila vrlo ozbiljnu provjeru protiv belgijskog prvaka Club Bruggea i upisala tijesan poraz u samoj završnici s 2:1...

Lokomotiva je odigrala najjaču utakmicu koju će imati na pripremama za novu sezonu. Protivnik joj je bio Club Brugge s kojim je odradila ozbiljan dvoboj te upisala tijesan poraz.

Povela je već u 11. minuti golom Kačavende, iskoristila je pogrešku zadnje linije Bruggea, Matej Mitrović nije najsretnije reagirao, a Kačavenda je dobio loptu van kaznenog prostora, vidio je kako je vratar istrčao te ga lobovao za 1:0.

Loše vijesti za Lokose stigle su sredinom prvog dijela kada je povratnik nakon ozljede Jon Mersinaj zbog bolova u stopalu morao napustiti igru.

Odmah na početku drugog dijela Bas Dost poravnava, a u drugoj minuti drugog dijela Cokaj zarađuje isključenje i Lokosi cijelo drugo poluvrijeme imaju igrača manje.

U završnici ipak nisu izdržali i u 87. minuti Charles De Ketelaere donosi Bruggeu pobjedu.