Rijeka svladala Wolfsberger u Kranjskoj Gori

Matej Kačan • subota, 03.07.2021.

Nova pripremna utakmica, novi dobar rezultat hrvatskih klubova. Nogometaši Rijeke nisu imali lagan posao protiv Wolfsbergera, ali su slavili s 3:1...

Nogometaši Rijeke uspješno su odradili najtežu provjeru za novu sezonu. Igrači Gorana Tomića u slovenskoj su Kranjskoj gori igrali protiv Wolfsbergera, Dinamovog suparnika u skupini Europske lige prošle sezone.

Riječani su slavili s 3:1 te su upisali treću pobjedu nakon slavlja nad Dragovoljcem i Domžalama te remija protiv Žiline. U prvom poluvremenu su za Rijeku zabijali Robert Murić u 16. minuti te Denis Bušnja 20 minuta kasnije.

Hrvatski nogometaš Dario Vizinger smanjio je za Austrijance u 55. minuti, ali je Milan Ristovski u 89. postavio konačan rezultat za pobjedu Rijeke nad petoplasiranom ekipom austrijske Bundeslige.