Gorica porazom završila pripreme u Sloveniji

Matej Kačan • subota, 03.07.2021.

Slovenski dio priprema zaključili su i nogometaši Gorice, ali kraj nije bio željen. Gorica je igrala protiv Vojvodine, no srpska je momčad bila bolja s 2:0...

Nogometaši Gorice ipak se nisu pridružili redu hrvatskih prvoligaša koji su upisali uspješne rezultate na pripremama. Gorica je u posljednjem susretu u Sloveniji igrala protiv Vojvodine, ali je poražena.

Srpska je momčad bila bolja golovima u drugom poluvremenu. U 58. je minuti zabio Veljko Simić, a pobjedu i pogodak 26-godišnjeg veznjaka potvrdio je Nebojša Bastajić u 77. minuti.

Gorica je prije toga u pripremama remizirala s UTA-om te je svladala Celje, a HT Prvu ligu će otvoriti za točno dva tjedna i to protiv Rijeke s kojom je igrala posljednje kolo prošle sezone te je porazom ispala iz Europe.