Loš dan za hrvatski tenis porazom zaključio i Ivan Dodig

Matej Kačan • subota, 03.07.2021.

Treći poraz za hrvatske tenisače u istom danu Wimbledona upisao je i Ivan Dodig koji je u paru s Filipom Polašekom izgubio od Norrieja i Munara...

Slab dan za hrvatske tenisače na Wimbledonu. Nakon poraza Petre Martić u paru te Marina Čilića u singlu, poraz je u parovima upisao i Ivan Dodig koji je bio peti nositelj u paru s Filipom Polašekom.

Suparnici su bili Jaume Munar i Cameron Norrie koji su slavili u tri seta. Posebno je neizvjesan bio prvi set u kojem nije bilo breaka, a trinaesta igra je išla čak do 12:10 za Munara i Norrieja.

U drugom setu se Dodig i Polašek vraćaju i vrlo lako izjednačuju sa 6:1, ali nema takve dominacije u trećem setu. Naprotiv, opet nema breakova sve do 12. igre u trećem setu kad Munar i Norrie rade break i zaključuju meč.