Tereza Mrdeža poražena u tri seta u prvom kolu turnira u Gdyniji

Mihaela Bradovski • utorak, 20.07.2021.

Tereza Mrdeža u glavni turnir u Gdyniji ušla je kao lucky loser, ali nije iskoristila ukazanu priliku. Poražena je odmah na startu u tri seta...

Tereza Mrdeža unatoč porazu u finalu kvalifikacija, zaigrala je u prvom kolu turnira u Gdyniji, no upisala je poraz u tri seta.

Protivnica u prvom kolu bila joj je domaća igračica Katarzyna Kawa, 143. igračica svijeta, koja ju je svladala u tri seta.

Kawa je dobila prvi set sa 6:3 iako joj je Mrdeža tri puta oduzela servis, no hrvatska igračica imala je problema na svom početnom udarcu i izgubila je set.

Zato je Mrdeža igrala jako dobro u drugom setu te ga uzela sa 6:1, no u trećem setu ponovno je Mrdeža imala velikih problema na servisu, Kawa je bila agresivna i to joj se isplatilo.

Poljakinja će u drugom kolu igrati protiv treće nositeljice Irine Camelije Begu.