Modrić se zahvalio na ovacijama, Brozović igrač utakmice: 'Malo to znači kad izgubiš'

Matej Kačan • četvrtak, 16.09.2021.

Luka Modrić i Marcelo Brozović odigrali su zapažene partije u međusobnom dvoboju Intera i Reala. Modrić je dobio ovacije suparničkih navijača, dok je Brozović bio igrač utakmice...

Hrvatski su nogometaši igrali jako zapažene uloge u susretu Intera i Real Madrida. Premda je Real slavio, za igrača utakmice izabran je Marcelo Brozović kojem je to ipak na kraju bila jako slaba utjeha.

"Pojedinačne nagrade malo znače ako na kraju izgubite. Nedostajalo nam je samo jedno, a to je pogodak. Što reći kad ovako izgubiš utakmicu... Odlično smo odigrali prvo poluvrijeme, trebalo je biti 3:0, a na kraju smo primili pogodak koji u Ligi prvaka ne smiješ primiti. Nema razlike između Intera i Real Madrida, ali ako ne zabiješ gol, na kraju ćeš izgubiti utakmicu", poručio je Brozović.

S druge strane, na strani pobjednika je novu sjajnu partiju odigrao Luka Modrić koji je teren napustio u 80. minuti. No, po izlasku s travnjaka dobio je ovacije domaće publike kao još jednu potvrdu vrijednosti.

Modrić se nakon susreta javio na svom Instagram profilu gdje se zahvalio San Siru na lijepim trenucima.