Mario Hezonja prvo ime Uniksa u visokoj pobjedi protiv Poljaka

Branimir Korać • srijeda, 29.09.2021.

Uniks Kazanj u sklopu VTB lige ugostio je Zielonu Goru i upisao vrlo visoku pobjedu 92:63. Odličnu utakmicu odradio je Mario Hezonja...

Nakon pobjede protiv Lokomotiva na startu natjecanja u VTB ligi, Uniks je i u drugom nastupu bio uspješan i to je vrlo uvjerljivo slavio protiv Zielone Gore s 92:63.

Uniks je imao kontrolu nad susretom, ali u potpunosti je slomio otpor Poljaka u drugom poluvremenu. Na odmoru je još bilo plus osam za Uniks, no u nastavku susreta domaćin je zaigrao još bolje i riješio pitanje pobjednika.

Posebno raspoložen bio je Mario Hezonja koji je za 30 minuta ubacio 15 poena uz devet skokova i četiri asistencije, a pratio ga je Artem Klimenko s 14 poena i sedam skokova.

Kod gostiju Nemanja Nenadić ubacio je 13 poena, a Dragan Apić 11.