Tomić: 'Prvo poluvrijeme bilo je fantastično. Koštale su nas dvije neopreznosti'

Jan Šneler • subota, 16.10.2021.

Nakon remija s Dinamom (3:3), trener Rijeke Goran Tomić nije bio utučen, ali svjestan kako je njegova momčad prosula prednost od tri pogotka i priliku da učvrsti vodeću poziciju...

Derbi HT Prve lige između Rijeke i Dinama (3:3) pružio je sve što navijači mogu tražiti od nogometne utakmice. Vidjeli smo čak šest pogodaka, dva jedanaesterca, veliki preokret i nekoliko korištenja VAR tehnologije. Rijeka je osvojila bod, premda ako gledamo po prvom dijelu, možemo prije reći kako je izgubila dva.

"Prvo poluvrijeme bilo je fantastično, igrači su ispoštovali dogovor. Dinamo nam nije niti zaprijetio, bili smo kompaktni, ali nažalost dvije neopreznosti ili bolje rečeno jedna Vučkića, stajale su nas pobjede. Nakon toga, Dinamo je dobio vjetar u leđa", rekao je za RTL trener Rijeke Goran Tomić.

Puno prigovora imali su Riječani na suđenje Igora Pajača, naročito nakon drugog jedanaesteraca kada je tek pregledom VAR-a utvrđeno da je Darko Velkoski igrao rukom. Ipak, Tomić nije želio detaljnije ulaziti u te priče.

"Ne bih komentirao suca. Odigrali smo odličnu utakmicu, ali nažalost ta dva jedanaesterca su odlučila", dodao je Tomić.