Marko Alvir donio pobjedu Mariboru protiv fenjeraša

Branimir Korać • nedjelja, 17.10.2021.

Nakon dva vezana remija, Maribor je stigao do pobjede. U 13. kolu slovenskog prvenstva igrao je protiv posljednjeplasiranog Radomlja i slavio s 1:0...

Slovenci nakon reprezentativne stanke igraju susrete 13. kola. Maribor je u ovo kolo ušao s imperativom pobjede, ugostio je posljednjeplasirano Radomlje i igrala mu je samo pobjeda. Na kraju je do nje i došao s minimalnih 1:0.

Maribor je očekivano dominirao susretom, a na kraju je do pobjede stigao zahvaljujući jednom pogotku kojeg je postigao hrvatski internacionalac Marko Alvir.

Alvir je zabio za pobjedu na početku sudačke nadoknade prvog poluvremena, dobio je loptu na petercu i onda je silovito pospremio pod gredu.

S ova tri boda Maribor je barem privremeno skočio na treće mjesto dok je Radomlje i dalje čvrsto na dnu.

Alvir je kod domaćina odigrao cijelu utakmicu, a kod gostiju svih 90 minuta odradio je Mateo Mužek, Ivan Šarić izašao je u sudačkoj nadoknadi utakmice, a Zvonimir Blaić ušao je u 70. minuti.