Juniori Dinama i Hajduka remizirali u susretu desetog kola

Branimir Korać, HINA • nedjelja, 24.10.2021.

U zanimljivom dvoboju desetog kola juniorskog prvenstva u Zagrebu su se sastali Dinamo i Hajduk, a susret je okončan remijem 1:1...

Veliki su derbi ove nedjelje odigrali juniori Dinama i Hajduka. Prvenstvena utakmica desetog kola odigrana u Zagrebu završila je bez pobjednika (1:1).

Poveo je Dinamo već u desetoj minuti. Matej Mamić je lijepo probio desnu stranu te je uputio udarac, a vrlo loše je reagirao vratar Hajduka Silić kojem je lopta ispala iz ruku i završila u mreži.

No, do kraja poluvremena Hajduk se vratio. Splićani su kreirali lijepu akciju koju je u 37. minuti okončao Marko Brkljača koji je iz blizine pogodio za 1:1.

U nastavku dvoboja svaka je momčad imala po jednu dobru šansu, ali je završilo s tih 1:1. Dinamo se tako na vrhu ljestvice juniorskog prvenstva izjednačio s Lokomotivom (po 26 bodova). Dinamo ima osam pobjeda i dva remija. Gorica je treća, a juniori Hajduka, koji nastupaju u juniorskoj Ligi prvaka, na četvrtom mjestu i imaju osam bodova manje od Dinama i Lokomotive. No, Splićani su odigrali i dvije utakmice manje od vodećeg dvojca.